HOME   SYSTEMY ALARMOWE       ANTENY SAT/DVBT    INSTALACJE ELEKTRYCZNE    CB RADIO-SERWIS    KONTAKT
F.H.U. Netpol
Autoryzowany Dealer Kenwood
Partner Handlowy Motorola Polska
Menu
PMR TK-3501
PMR TK-3501
Info
ATEX PMR - Bez zezwolenia

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu internetowego www.fhu-netpol.pl.

Radiotelefony dla użytku profesjonalnego w standarcie ATEX

W dziale ATEX PMR - Bez zezwolenia zaprezentujemy Państwu urządzenie radiowe firmy ENTEL przeznaczone do użytku profesjonalnego w warunkach i strefach zagrożonych wybuchem dla operatorów nie posiadających odpowiedniego zezwolenia i przydziału częstotliwości radiowej, przyznanej przez odpowiedni organ UKE w Polsce.

atex entel
jest to urządzenie radiowe (radiotelefon przenosny) firmy ENTEL w wykonaniu atexowym w standarcie PMR (pasmo 446 MHz), przeznaczonym do prac w strefach zagrożonych wybuchem

Są warunki i sytuacje, gdzie potrzebna jest łacznośc radiowa.... ale....używanie zwykłych radiotelefonów bezprzewodowych lub telefonów GSM jest zabronione ze względu na panujące warunki otoczenia. Nie posiadamy pozwolenia radiowego, nie jesteśmy w stanie zainwestować w DROGIE urządzenia atexowe ...... W takich przypadkach znajdują zastosowanie radiotelefony profesjonalne iskrobezpieczne posiadające odpowiednie certyfikaty i spełniające odpowiednie normy dopuszczenia - pracujące w pasmie ogólnodostępnym PMR 446 MHZ - BEZ OPŁAT I ZEZWOLEŃ !!!!.

entel atex

Jedynym rozwiazaniem w tej klasie urządzeń to radiotelefon ENTEL HT952/953 EX z odpowiednim certyfikatem. Dla wszystkich, którzy nie posiadają zezwolenia i przydziału czestotliwości radiowej - PMR za darmo w ATEXIE !!!

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego SKLEP NETPOL, gdzie znajdziecie Państwo pełną oferte handlową w/w radiotelefonu wraz z cenami

.

Pozdrawiamy Państwa, zapraszamy do współpracy i życzymy sukcesów.
F.H.U. Netpol

Bezpośredni kontakt telefoniczny czynny od godziny 8.00 - 16.00 GSM 601 309 712

Biuro Handlowe F.H.U. Netpol
F.H.U. Netpol
41-902 Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 36
(C) Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 2010 FHU Netpol