Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

Montaż i serwis

Serwis – Kenwood Hytera Motorola Entel

Serwis i montaż – oblicze działu technicznego naszej firmy

To czego najbardziej nie lubimy (i jesteśmy pewni, że Państwo również!) to fuszerka. Uruchamianie systemu, montaż czy naprawa urządzeń na szybko i niedbale to nie w naszym stylu. Ekipa działu technicznego naszej firmy jest solidna, profesjonalna i korzysta ze specjalistycznego sprzętu naprawczo-pomiarowego.

 

Wszystkie urządzenia radiokomunikacyjne a w szczególności radiotelefony, zasilacze, przemienniki pracują czasami w ekstremalnych warunkach. Urządzenie te wymagają okresowych przeglądów i napraw oraz wymiany części eksploatacyjnych. Najczęściej dotyczy to znajdujących się w radiotelefonach akumulatorów, anten, przycisków, głośników, elementów obudowy czy potencjometrów. Świadczone przez Dział Techniczny naszej firmy usługi serwisowe obejmują specjalistyczną ekspertyzę powierzonego nam sprzętu oraz naprawę przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

 

   

 

Specjalizujemy się w naprawach sprzętu radiokomunikacyjnego firm Kenwood, Motorola, Hytera oraz Entel. Serwis zajmuje się również naprawą sprzętu CB Radio.

Dział Techniczny naszej firmy świadczy pełny zakres usług serwisowych urządzeń radiowych w okresie gwarancyjnym a wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie i pomoc techniczną po okresie gwarancyjnym.

 

Zawsze jesteśmy gotowi aby wysłuchać naszego Klienta, służyć fachową wiedzą i rozwiązać każdy problem techniczny.

Serwis FHU Netpol Bytom

Dział Techniczny