Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

Motorola ATEX MTP8500EX

Radiotelefony z serii MTP8000Ex zoptymalizowano pod kątem znakomitego dźwięku w głośnych warunkach pracy. Dźwięk emitowany tak z głośnika, jak i podłączonych akcesoriów, jest niezwykle wyraźny nawet przy maksymalnej głośności. Dzięki temu użytkownik jest doskonale słyszalny również przy najgłośniejszym hałasie.

Dzięki wysokiej czułości odbiornika i dużej mocy nadajnika radiotelefony MTP8000Ex zapewniają lepszy zasięg i skuteczniejszą pracę wewnątrz budynków. Aby zapewnić pracownikom maksimum bezpieczeństwa, radiotelefon jest wyposażony w LED- owy wskaźnik zasięgu zamontowany u podstawy anteny, który pozwala łatwo sprawdzić, kiedy zasięg jest słaby.

Radiotelefony z serii MTP8000Ex powstały z myślą o pracy w najtrudniejszych i najniebezpieczniejszych warunkach, zarówno w zimnie i wilgoci, jak i w pyle i gorącu – dlatego oferują stopień ochrony IP65, IP66 i IP67.

Urządzenie z tej serii MTP8000Ex są wyposażone we wbudowany, bezpieczny moduł Bluetooth do łączności bezprzewodowej, który pozwala bezpiecznie i niezawodnie podłączać do urządzenia różnorodne akcesoria bezprzewodowe i urządzenia dodatkowe.

Radiotelefony MTP8000Ex zaprojektowano z myślą o jak najłatwiejszej obsłudze, dlatego też mają kształt teownika, bardzo duże pokrętło regulacji, czułą klawiaturę, powiększony przycisk alarmowy i teksturowany przycisk PTT.

Dzięki możliwości korzystania z radiotelefonu przez ponad 16 godzin pracownicy mogą mieć pewność, że nawet w przypadku nieprzewidzianych sytuacji awaryjnych radiotelefony z serii MTP8000Ex będą gotowe do długiej pracy.

Intuicyjny interfejs użytkownika, innowacyjna tabliczka znamionowa, duży wyświetlacz główny i dodatkowy wyświetlacz górny ułatwiają monitorowanie powiadomień alarmowych, stanów grup rozmównych czy stanu naładowania akumulatora, sprawiając, że radiotelefony z serii MTP8000Ex wyznaczają nowe standardy w dziedzinie intuicyjności i prostoty obsługi.

Pliki do pobrania MTP8500ex.pdf
Cena w naszej firmie to Zapytaj o cenę
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ten produkt Negocjuj i zaproponuj swoją cenę