Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

Motorola DP1400 analogowo/cyfrowy

Motorola DP1400 DMR – radiotelefon analogowo/cyfrowy (praca w systemie analogowo/cyfrowym).

Ogólnie o serii DP1400

Radiotelefon Motorola DP1400 występuje w wersjach VHF i UHF. Pokrywa pasmo częstotliwości radiowej 136-174 MHz oraz 403-470 MHz. Posiada solidną kompaktową obudowę, 16 kanałów oraz może pracować w trybach analogowym i analogowo/cyfrowym.

Radiotelefon DP1400 doskonale sprawdza się jako narzędzie do prostej, niezawodnej i taniej łączności, wspomagającej współpracę licznej załogi oraz koordynację czynności wykonywanych przez pracowników. Łatwość obsługi, ergonomiczna konstrukcja i wyraźny dźwięk to czynniki sprzyjające poprawie efektywności pracy.

Radiotelefon DP1400 jest zaprojektowany pod kątem maksymalnie efektywnej eksploatacji i niskich kosztów zakupu. Posiadanym sprzętem można zarządzać za pomocą specjalnego oprogramowania firmy Motorola – dostępne tylko w serwisie FHU Netpol Bytom. Dzięki temu przejście na łączność cyfrową odbywa się jeszcze sprawniej. W porównaniu z trybem analogowym czas pracy radiotelefonu w trybie cyfrowym wydłuża się nawet o 40%, a funkcja podwajania pojemności umożliwia jej dwukrotne zwiększenie na tym samym kanale 12,5 kHz.

DP1400 to wytrzymałe urządzenie objęte dwuletnią standardową gwarancją Motorola. Przed wprowadzeniem na rynek konstrukcja produktu jest poddawana unikatowemu testowi przyspieszonego zużycia, który symuluje 5 lat intensywnej eksploatacji. Ponadto w ramach usługi Service from the Start oferujemy wieloletni serwis z krótkimi terminami napraw, telefoniczną pomoc ekspertów oraz dostęp do najnowszych wersji oprogramowania 2 . Użytkownicy sprzętu mogą liczyć na wsparcie ogólnoświatowej organizacji serwisowej Motorola, w tym wysoko wykwalifikowanych techników oraz certyfikowanych punktów napraw.

Ogólnie nowe radiotelefony serii DP1400 powinny bez problemu współpracować z istniejącą infrastrukturą wraz z nowymi usługami. Oferowane usługi to między innymi: opracowanie mapy zasięgu, integracja lokalizacji i programowanie urządzeń.

 

Radiotelefon Motorola DP1400 dostarczany jest w ukompletowaniu fabrycznym:

  • radiotelefon
  • antena
  • akumulator
  • ładowarka biurkowa
  • zaczep do akumulatora

Radiotelefon DP1400 wspaniale integruje się w analogowych sieciach radiowych gdzie pracują lub pracowały wcześniejsze modele Motorola serii GP lub CP040. Urządzenie to jest w pełni kompatybilne z innymi radiotelefonami dostępnymi w naszej firmie – Kenwood lub HYT.

Polecamy Państwu nowe produkty Motorola. Tylko w FHU Netpol oryginalne radiotelefony z gwarancją opieki serwisowej.

Pliki do pobrania DP1400_broszura_PL_.pdf
Cena w naszej firmie to 691,06 zł netto (850 zł brutto)
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ten produkt Negocjuj i zaproponuj swoją cenę