Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

Motorola Mototrbo DP1400 cyfrowy

Motorola Mototrbo DP1400 cyfrowy

Następca popularnego modelu CP040 to proponowany radiotelefon w wersji cyfrowej DP1400.

Radiotelefon Motorola DP1400 występuje w wersjach VHF i UHF. Pokrywa pasmo częstotliwości radiowej 136-174 MHz oraz 403-470 MHz. Posiada solidną kompaktową obudowę, 16 kanałów oraz może pracować w trybach analogowym i analogowo/cyfrowym.

Radiotelefony DP1400 doskonale sprawdzą się jako narzędzie do prostej, niezawodnej i taniej łączności, wspomagającej współpracę licznej załogi oraz koordynację czynności wykonywanych przez pracowników. Łatwość obsługi, ergonomiczna konstrukcja i wyraźny dźwięk to czynniki sprzyjające poprawie efektywności pracy.

Radiotelefony DP1400 są zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej eksploatacji i niskich kosztów zakupu. Posiadanym sprzętem można zarządzać za pomocą specjalnego oprogramowania firmy Motorola. Dzięki temu przejście na łączność cyfrową odbywa się jeszcze sprawniej. W porównaniu z trybem analogowym czas pracy radiotelefonu w trybie cyfrowym wydłuża się nawet o 40%, a funkcja podwajania pojemności umożliwia jej dwukrotne zwiększenie na tym samym kanale 12,5 kHz.

DP1400 to wytrzymałe urządzenia objęty dwuletnią standardową gwarancją i roczną gwarancją na markowe akcesoria Motorola. Przed wprowadzeniem na rynek konstrukcja produktu jest poddawana unikatowemu testowi przyspieszonego zużycia, który symuluje 5 lat intensywnej eksploatacji. Ponadto w ramach usługi Service from the Start oferujemy wieloletni serwis z krótkimi terminami napraw, telefoniczną pomoc ekspertów oraz dostęp do najnowszych wersji oprogramowania 2 . Użytkownicy sprzętu mogą liczyć na wsparcie ogólnoświatowej organizacji serwisowej Motorola, w tym wysoko wykwalifikowanych techników oraz certyfikowanych punktów napraw.

Nowe radiotelefony DP1400 powinny bez problemu współpracować z istniejącą infrastrukturą. Możemy zapewnić ekspertów i procesy, które pomogą w szybkiej i opłacalnej integracji urządzeń DP1400 z dotychczas użytkowanym systemem. Oferowane usługi to między innymi: opracowanie mapy zasięgu, integracja lokalizacji i programowanie urządzeń.

 

Radiotelefon dostarczany jest w ukompletowaniu fabrycznym:

  • radiotelefon
  • antena
  • akumulator
  • ładowarka biurkowa
  • zaczep do akumulatora

Pliki do pobrania DP1400_broszura_PL_.pdf
Cena w naszej firmie to Zapytaj o cenę
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ten produkt Negocjuj i zaproponuj swoją cenę