Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

Motorola Mototrbo DP3441E

Radiotelefon Motorola DP3441E występuje w wersjach VHF i UHF (specyfikacja techniczna w PDF poniżej).

DP3441e jest wytrzymałym i kompaktowym radiotelefonem cyfrowym, zgodnym ze standardami ETSI DMR. Niewielkie rozmiary oraz krótka, ale wydajna antena zapewniają wygodę przenoszenia. Jego odporność na ekstremalne warunki została sprawdzona według norm wojskowych, a klasa IP68 oznacza niemal całkowitą pyło- i wodoszczelność. Nie zawiedzie Cię w najtrudniejszych warunkach.

DP3441e zapewnia komunikację głosową i transmisję danych, które mogą zadecydować o powodzeniu całej operacji. Moduł Bluetooth ® umożliwia bezprzewodowe podłączenie akcesoriów audio, zintegrowany moduł Wi-Fi ® pozwala zdalnie aktualizować oprogramowanie, a funkcja śledzenia lokalizacji działająca na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń zapewnia pełną orientację w rozmieszczeniu użytkowników sprzętu. Obsługa transmisji trunkingowych oraz starszej technologii analogowej pozwala na stopniowe rozwijanie i modernizowanie systemu łączności.

Technologia push-to-talk zwiększa bezpieczeństwo pracowników. Wyraźnie widoczny pomarańczowy przycisk alarmowy w radiotelefonie DP3441e umożliwia wezwanie pomocy za jednym naciśnięciem, z wykorzystaniem funkcji przerywania transmisji w celu oczyszczenia kanału łączności w razie potrzeby. Wbudowany akcelerometr wykrywa upadek użytkownika i może zainicjować wezwanie pomocy.

W skład zestawu wchodzi:
radiotelefon cyfrowy
akumulator Li-Ion 1650 mAH
klips do pasa
ładowarka
antena
instrukcja obsługi

Pliki do pobrania DP3441e_broszura_PL.pdf
Cena w naszej firmie to Zapytaj o cenę
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ten produkt Negocjuj i zaproponuj swoją cenę