Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

Motorola ATEX DP4401EX

Motorola DP4401EX wersja ATEX.

 

Radiotelefon DP4401 EX bez klawiatury i bez wyświetlacza LCD to certyfikowane urządzenie zaprojektowane do pracy w warunkach i miejscach zagrożonych wybuchem pyłu węglowego gazów, oparów paliw. Występuje w dwóch wersjach UHF 400-470 MHz i VHF 136-174 MHz. Posiada 32 kanały pracy.

Dostarczany jest w uposażeniu fabrycznym:

  • radiotelefon
  • bateria 2075mAh LiJon
  • ładowarka z zasilaczem
  • antena
  • zaczep do radiotelefonu
  • instrukcja obsługi

Ogólnie o serii DP4000EX

Radiotelefony z serii DP4000Ex są tak wytrzymałe, że spełniają najsurowsze normy dyrektywy ATEX i posiadają najwyższą ocenę ochrony przeciwwybuchowej. W rafinerii, w zakładzie chemicznym czy w kopalni – pyły i woda mogą mieć zgubny wpływ na radiotelefony. Na szczęście wszystkie urządzenia z serii DP4000 Ex powstały z myślą o najgorszych możliwych warunkach pracy. Spełniają one lub przewyższają wymagania amerykańskiej normy wojskowej MIL-STD-810 w zakresie wytrzymałości oraz posiadają klasę ochrony IP67*, co oznacza odporność na szkodliwy wpływ wody i pyłu. Urządzenia te zostały także poddane unikalnemu testowi Motoroli – Accelarated Life Test, który symuluje pięć lat intensywnego użytkowania.

Przyciski i pokrętła PTT, regulacji głośności, zmiany kanałów i funkcyjne są duże i można je z łatwością obsługiwać, nawet w rękawicach. Duży, kolorowy wyświetlacz (wyłącznie model DP4801 Ex) oraz jasne diody LED przekazują informacje o stanie radiotelefonu. A do tego duży, łatwo widoczny, pomarańczowy przycisk alarmowy pozwala pracownikowi szybko wezwać pomoc w nagłym wypadku.

Wszystkie urządzenia z serii DP4000 Ex powstały z myślą o bezpieczeństwie pracy. Głośny i wyraźny dźwięk oraz innowacyjne funkcje, takie jak inteligentny dźwięk czy przerywanie transmisji, gwarantują, że wszystkie wiadomości zostaną zrozumiane nawet w najgłośniejszych miejscach. Akcesoria audio i zasilające Motorola, tak samo jak radiotelefony, spełniają najsurowsze wymogi norm ochrony przeciwwybuchowej dyrektywy ATEX. Wbudowana funkcja man-down oraz tryb samotnego pracownika natychmiast wysyłają alarm w przypadku niepożądanego zdarzenia. Dodatkowo, jasnoniebieska obudowa sprawia, że pracownicy od razu widzą, które radiotelefony posiadają certyfikat ATEX i które należy brać ze sobą w miejsca zagrożone wybuchem.

IP Site Connect wykorzystuje Internet, by objąć zasięgiem pracowników z dowolnego zakątka świata, a skalowalny system Capacity Plus dla pojedynczych lokalizacji zwiększa pojemność do ponad 1000 użytkowników. Linked Capacity Plus łączy w sobie wysoką pojemność systemu Capacity Plus z dużym zasięgiem IP Site Connect, ułatwiając kontakt pracownikom z różnych zakładów. Korzystając z programu partnerów aplikacyjnych Motorola, można dopasować radiotelefony z serii DP4000 Ex do swoich indywidualnych potrzeb – od lokalizacji położenia przy użyciu wbudowanego modułu GPS po wiadomości tekstowe i rejestrowanie oraz nagrywanie rozmów. Dzięki temu można na jednym urządzeniu mieć aplikacje do przekazywania informacji wszystkim pracownikom jednocześnie lub lokalizowania zespołów w terenie.

Więcej informacji w katalogu PDF.

Pliki do pobrania DP4801Ex_ATEX_broszura_PL.pdf
Cena w naszej firmie to Zapytaj o cenę
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ten produkt Negocjuj i zaproponuj swoją cenę