Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

Motorola SL1600

Motorola SL1600 to urządzenie posiadające 99 kanałów, pracujące w pasmach VHF 136-174 MHz oraz UHF 400-470 MHz. Ultra cienka i wyprofilowana obudowa sprawia, że radiotelefon ten jest poręczny i przyjazny w obsłudze.

Radiotelefon SL1600 dostarczany jest w uposażeniu fabrycznym:

  • radiotelefon
  • bateria 2300 mAh
  • ładowarka USB
  • antena
  • instrukcja obsługi
  • zaczep – nylonowy pasek

Ogólnie o serii SL1600

Najnowsza technologia sprawia, że praca z tymi urządzeniami jest niezwykle prosta i intuicyjna. Ergonomiczna konstrukcja umożliwia obsługę jedną ręką, a bogata oferta akcesoriów pozwala uzyskać swobodę, dzięki której można skupić się na wykonywanej pracy. Radiotelefony z serii SL1600 wyposażone są w funkcje MOTOTRBO, które często są kluczowe dla funkcjonowania firmy, jak np. przerywanie transmisji w przypadku potrzeby przekazania bardzo ważnych informacji. Co więcej, urządzenia te mogą pracować zarówno w trybie analogowym, jak i cyfrowym, dzięki czemu płynnie dopasują się do istniejącego już systemu łączności.

ULTRACIENKA OBUDOWA

Grubość radiotelefonu SL1600 – zaledwie 22 mm – oznacza, że jest on niezwykle wygodny w przenoszeniu. Antena prętowa, zaokrąglone krawędzie i wytrzymała obudowa sprawiają, że to urządzenie doskonale sprawdza się w pracy. Można je z łatwością przenosić w kieszeniach lub torebkach bez obaw, że się o coś zaczepi lub że będzie zajmowało zbyt dużo miejsca

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Z myślą o znakomitych parametrach i prostocie użytkowania wyposażyliśmy radiotelefon SL1600 w najnowsze osiągnięcia techniki. Odporny na pęknięcia wyświetlacz Active View składa się z matrycy LED umieszczonej za obudową radiotelefonu, która przekazuje użytkownikowi informacje o statusie. Aby ograniczyć zużycie energii, wyświetlacz wyłącza się, gdy radiotelefon nie jest używany. Radiotelefon jest też wyposażony w technologię Range Max: jest to połączenie zaawansowanej konstrukcji radiotelefonu i opatentowanej anteny, które zapewnia większy zasięg przy zachowaniu cienkiej konstrukcji i długiej pracy akumulatora.

PROSTA OBSŁUGA

Radiotelefon SL1600 powstał z myślą o łatwej, intuicyjnej obsłudze. Boczne przyciski regulacji głośności, oddzielny przycisk zasilania, duży przycisk PTT i górny przełącznik kanału zostały zaprojektowane pod kątem szybkiej obsługi jedną ręką. Funkcja szybkiego przełączania kanałów umożliwia użytkownikowi przełączenie 10 kanałów na raz.

WYTRZYMAŁE I NIEZAWODNE

Radiotelefony SL1600 powstały z myślą o trwałości. Są odporne na kurz i wodę (IP54), dzięki czemu można je wykorzystywać w trudnych warunkach. Te urządzenia przetrwają wiele upadków i wstrząsów. Ich wytrzymałość została dodatkowo poddana testowi w ramach niezwykle wymagającego badania Accelerated Life Test, które symuluje pięć lat intensywnego użytkowania. Dopiero po uzyskaniu pozytywnego wyniku urządzenie może zostać zatwierdzone.

Cena w naszej firmie to 1250 zł netto
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ten produkt Negocjuj i zaproponuj swoją cenę