Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

Motorola SL2600

Radiotelefon Motorola SL2600

SL 2600 to lekki i zgrabny, przenośny radiotelefon dwukierunkowy MOTOTRBO  wyróżniający się stylem i dyskrecją. Doskonale pasuje do stroju służbowego i nie ogranicza swobody ruchów. Dodatkowo jest wytrzymały i trwały.

Budowa urządzenia oraz ergonomia zapewnia natychmiastowy dostęp do informacji i podstawowych funkcji radiotelefonu. Dyskretne połączenie ze słuchawkami i czujnikami Bluetooth®. Połącz się z siecią Wi-Fi, aby pobierać aktualizacje oprogramowania drogą radiową.

 

Komplet zawiera:

  • radiotelefon
  • bateria Li-Ion 2300mAh
  • ładowarka USB
  • antena

 

SL2600 umożliwia błyskawiczną komunikację bez masywnego wyglądu tradycyjnego radiotelefonu. Dzięki grubości zaledwie 23 mm bez trudu mieści się w dłoni lub kieszeni. SL2600 waży zaledwie 190 g, więc nie stanowi obciążenia podczas ruchu. Smukła i atrakcyjna konstrukcja pasuje do stroju służbowego i profesjonalnego wizerunku.

Wirtualna klawiatura i wyświetlacz radiotelefonu SL2600 umożliwiają szybką i łatwą nawigację po funkcjach oraz natychmiastowy dostęp do informacji.

 

Radiotelefon SL2600 łączy się z bezprzewodowymi akcesoriami, takimi jak słuchawki i czujniki Bluetooth®, umożliwiając komunikację bez użycia rąk.

 

Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe aktualizowanie oprogramowania radiotelefonu SL2600. Zamiast programować każde urządzenie po kolei, menedżerowie ds. informatyki mogą zaoszczędzić czas i jednorazowo zaktualizować całą flotę.

 

 

Radiotelefon SL2600 obsługuje tradycyjny tryb pracy dla jednego stanowiska oraz funkcję IP Site Connect, która umożliwia połączenie wielu lokacji w jedną sieć. Można też dodać rozszerzenie Capacity Plus i zwiększyć możliwość wykonywania połączeń dzięki wydajnemu wykorzystaniu kanałów i spektrum trankingu MOTOTRBO.

Cena w naszej firmie to Zapytaj o cenę
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ten produkt Negocjuj i zaproponuj swoją cenę