HOME   KONTAKT
F.H.U. Netpol
Autoryzowany Dealer Kenwood
Partner Handlowy Motorola Polska
Menu
NEXEDGE
Info
NEXEDGE - Zalety

Lepsze wykorzystanie widma radiowego

Wszystkie urządzenia NEXEDGE? pracują z odstępami międzykanałowymi 25 i 12,5 kHz w trybie analogowym i z odstępami 12,5 , 6,25 kHz w trybie cyfrowym NXDN? spełniając wymagania stawiane łączności dziś i w przyszłości.

Prosta migracja

NEXEDGE? zwiękasza użyteczność obecnie używanych elementów instalacji radiowej. Wszystkie cyfrowe moduły NEXEDGE? używają takich samych wzmacniaczy klasy C i urządzeń zarządzających jak w analogowych systemach łączności, dzięki czemu jest możliwe ponowne wykorzystanie już pracujących elementów instalacji a także daje wybór przy wyborze dostawcy osprzętu radiowego. Moduły NEXEDGE? mogą nadal współdzielić analogowe i cyfrowe kanały w trybie "mix" dzięki czemu jest możliwa powolna migracja systemowa z urządzeń pracujących w trybie analogowym do cyfrowego a docelowo cyfrowego systemowego.

Wiele trybów pracy

NEXEDGE? daje wiele możliwości w konfiguracji konwencjonalnych kanałów, kanałów trankingowych i szerokich systemów trankingowych łączonych siecią IP za pomocą już istniejących sieci LAN/WAN

Doskonała jakość dźwięku

Zastosowane vokodera AMBE+2? sprawia, że dźwięk jest czysty i wyraźny nawet przy bardzo słabym sygnale radiowym, nawet przy dużych prędkościach na autostradzie.

Bezpieczeństwo

Technologia NEXEDGE? daje niespotykany poziom bezpieczeństwa przed przechwyceniem korespondencji dzięki nowemu protokołowi NXDN?. Dla rozmów wymagających dodatkowego zabezpieczenia system posiada opcję cyfrowego szyfrowania korespondencji a także istnieje mozliwość zainstalowania dodatkowych urządzeń szyfrujących do radiotelefonów. Połączenia IP między strefami trankingowymi szyfrowane są technologią VPN. Także dostęp do systemu trankingowego jest chroniony poprzez ESN (Electronic Serial Number) nadawany urządzeniom w fabryce. Dzięki temu wtargnięcie do systemu staje się niemożliwe a także zablokowanie lub zabicie skradzionego lub zagubionego radiotelefonu jest jeszcze łatwiejsze.

Lepsze wykorzystanie widma częstotliwości

NEXEDGE? bardzo efektywnie wykorzystuje ograniczone widmo częstotliwości radiowych osiągając skuteczność 6,25 KHz na jeden kanał (rozmowę) w każdej sytuacji i niezależnie czy pracuje z wykorzystaniem infrastruktury przemienników, czy w trybie pracy bezpośredniej. W praktyce podwaja to ilość posiadanych kanałów radiowych.

Prostrze zarządzanie i diagnostyka

System Manager dla NEXEDGE? zarządzający siecią radiową w trybie trankingowym wielostrefowym zmniejsza koszty użytkowania poprzez możliwości diagnostyczne i operatorskie w środowisku przyjaznym dla operatora pracującym na systemie operacyjnym Windows?, pracującym przy połączeniach bezpośrednich, modemowych i połączeniach IP.

 • AMBE+2? jest znakiem handlowym Digital Voice Systems Inc.
 • Windows? jest zarejestrowanym znakiem handlowym Microsoft Corporation
 • Zapraszamy do naszego sklepu internetowego SKLEP NETPOL, gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę handlową wraz z cenami

  .

  Pozdrawiamy Państwa, zapraszamy do współpracy i życzymy sukcesów.
  F.H.U. Netpol

  Bezpośredni kontakt telefoniczny czynny od godziny 8.00 - 16.00 GSM 601 309 712

  Biuro Handlowe F.H.U. Netpol
  F.H.U. Netpol
  41-902 Bytom
  ul. Strzelców Bytomskich 36
  (C) Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 2010 FHU Netpol