Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

PKT-23 PMR Kenwood

Kenwood PMR PKT-23

Jako autoryzowany dealer Kenwood  proponujemy Państwu do sprzedaży oryginalny radiotelefon Kenwood model PKT23 w wersji europejskiej – więcej info na stronie producenta – link do strony producenta

Radiotelefon PKT-23 to najmniejszy radiotelefon dostępny na rynku w wykonaniu profesjonalnym. Jego wymiary porównywalne sa z wymiarami karty bankomatowej – 46mm x 85 mm x 21 mm. Ciężar radiotelefonu to tylko 110 gramów. W tak mały urządzeniu umieszczono potężną elektronikę w najwyższej generacji. Znakomity w swojej klasie radiotelefon PMR Kenwood PKT23 pracujący w ogólnodostępnym i darmowym paśmie częstotliwości radiowej UHF 446 MHz. Urządzenie nie wymaga rejestracji i licencji UKE.

Prosta budowa radia sprawia, że urządzenie cieszy się znakomitą popularnością wśród użytkowników. Jest małe poręczne i bardzo dyskretne, co powoduje że użytkownikami są firmy ochroniarskie, służby porządkowe czy detektywistyczne. Oczywiście nie brakuje użytkowników wśród amatorów radiokomunikacji.

Kenwood PKT-23 FHU Netpol Bytom

Radiotelefon Kenwood PKT23 znajduje zastosowanie tam, gdzie potrzebujemy szybkiej i bez awaryjnej komunikacji pomiędzy pracownikami. Urządzenie zapewnia łączność na dystansie 1-3 km (w zależności od ukształtowania terenu).

Kenwood PKT-23 FHU Netpol Bytom

Radiotelefon PKT-23 posiada 8 niezależnych kanałów simpleksowych w paśmie radiowym PMR oraz ergonomiczną budowę. Analogicznie jak popularny kiedyś radiotelefon TK3301 oraz obecny Kenwood TK3501 – PKT23 posiada wszystkie walory techniczne takie jak wytrzymała obudowa, odpornośc na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz uderzenia czy upadki.

 

Radiotelefon Kenwood PKT-23 FHU Netpol Bytom

Kenwood PKT-23 znajduje zastosowanie w zakładach przemysłowych, hipermarketach, agencjach ochrony, biurach, służbach porządkowych oraz w magazynach i halach produkcyjnych. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest darmowa i bezpieczna łączność i co najważniejsze – MAŁE WYMIARY.

Radiotelefon PKT-23 dostarczany jest w fabrycznym uposażeniu:

  • radiotelefon
  • akumulator LiJon
  • ładowarka
  • zaczep

Zbuduj swoją darmową sieć radiową wykorzystując Kenwood TK3501 – czytaj więcej.

Promocyjna cena Kenwood PMR PKT-23 tylko w FHU Netpol – 480 zl netto (590,40 zł brutto)

Zobacz promocje na PMR Kenwood TK-3501

promocja pmr kenwood tk3501 FHU Netpol Bytom

Promocja PMR – Kenwood TK3501

Pliki do pobrania pkt_pdf.pdf
Cena w naszej firmie to 480 zł netto (590,40 zł brutto)
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ten produkt Negocjuj i zaproponuj swoją cenę