HOME   SYSTEMY ALARMOWE       ANTENY SAT/DVBT    INSTALACJE ELEKTRYCZNE    CB RADIO-SERWIS    KONTAKT
F.H.U. Netpol
Autoryzowany Dealer Kenwood
Partner Handlowy Motorola Polska
Menu
PMR TK-3501
Info
Radiotelefony profesjonalne

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu internetowego www.fhu-netpol.pl.

Radiotelefony dla użytku profesjonalnego - Motorola, kenwood, HYT oraz Entel (ATEX)

W dziale Urządzenia profesjonalne prezentujemy Państwu urządzenia radiowe firm Kenwood, Motorola, Entel i HYT przeznaczone do użytku profesjonalnego dla operatorów posiadających odpowiednie zezwolenie i przydział częstotliwości radiowej, przyznanej przez UKE w Polsce.Informujemy naszych Klientów, że nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą i pomocą w uzyskaniu potrzebnych i odpowiednich dokumentów pozwalających na używanie profesjonalnych urządzeń radiowych.

Pozwolenie radiowe-Przydział częstotliwości radiowej W imieniu Klienta załatwiamy wszelkie formalności w UKE. Oferujemy pomoc przy załatwianiu pozwolenia (równiez tzw. Uproszczona wersja pozwolenia radiowego)

Jako Autoryzowany Dealer Kenwood w Polsce oraz Partner Handlowy Motorola Polska jesteśmy zobowiązani do przestrzegania warunków zawartych w umowie dealerskiej z firmą Kenwood i Motorola i tym samym oferujemy Państwu tylko oryginalne urządzenia i akcesoria tych firm oraz zapewniamy naszym Klientom pełną opiekę serwisową zakupionego u nas sprzętu radiokomunikacyjnego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę radiotelefonów w zależności od indywidualnych potrzeb. Urządzenia profesjonalne posiadają róźne funkcje użytkowych i różnią się stopniem zaawansowania technicznego.Od prostych czterokanałowych po wielokanałowe z rozbudownym menu operatorskim. Radiotelefony typu HYT - sa stosunkowo najtańsze w ofercie w porównaniu z urządzeniami Kenwood czy Motorola. Z kolei ENTEL proponuje rozwiązania ATEX w darmowym pasmie PMR.

Przy wyborze radiotelefonów prosimy o kontakt z naszą firmą z działem technicznym. Pracownicy DT z pewnościa pomoga w najlkepszym wyborze urządzeń

Oferowany sprzęt jest nowy, oryginalnego pochodzenia producenta I jest objęty 12 miesieczną gwarancją serwisową. Akumulatory do radiotelefonów i akcesoria objęte są 6 miesiączną gwarancją.

Po zakończeniu okresu gwarancyjnego , firma FHU Netpol poleca pełną gamę usług pogwarancyjnych-odpłatnych. Szczegóły w dziale Serwis Radiotelefonów

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego SKLEP NETPOL, gdzie znajdziecie Państwo pełną oferte handlową wraz z cenami

.

Pozdrawiamy Państwa, zapraszamy do współpracy i życzymy sukcesów.
F.H.U. Netpol

Bezpośredni kontakt telefoniczny czynny od godziny 8.00 - 16.00 GSM 601 309 712

Biuro Handlowe F.H.U. Netpol
F.H.U. Netpol
41-902 Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 36
(C) Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 2010 FHU Netpol