Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

UBZ-LJ8 PMR Kenwood

Kenwood PMR UBZ-LJ8 – radiotelefon z wyświetlaczem LCD

Jako autoryzowany dealer Kenwood proponujemy Państwu do sprzedaży oryginalny radiotelefon Kenwood model UBZ-LJ8 w wersji europejskiej – więcej info na stronie producenta – link do strony producenta

Radiotelefon UBZ-LJ8 to bardzo popularny radiotelefon dostępny na rynku w wykonaniu profesjonalnym w wersji PMR 446 MHz. Urządzenie dostępne jest w trzech kolorach: żółtym, srebrnym i czarnym.

Jego wymiary porównywalne sa z wymiarami karty bankomatowej – 55,5mm x 103,9 mm x 26 mm. Ciężar radiotelefonu to tylko 180 gramów. W tak mały urządzeniu umieszczono potężną elektronikę w najwyższej generacji. Znakomity w swojej klasie radiotelefon PMR Kenwood UBZ-LJ8 pracujący w ogólnodostępnym i darmowym paśmie częstotliwości radiowej UHF 446 MHz. Urządzenie nie wymaga rejestracji i licencji UKE.

Prosta budowa radia sprawia, że urządzenie cieszy się znakomitą popularnością wśród użytkowników. Jest małe poręczne i bardzo dyskretne, co powoduje że użytkownikami są firmy ochroniarskie, służby porządkowe czy detektywistyczne. Oczywiście nie brakuje użytkowników wśród amatorów radiokomunikacji.

Radiotelefon Kenwood UBZ-LJ8 znajduje zastosowanie tam, gdzie potrzebujemy szybkiej i bez awaryjnej komunikacji pomiędzy pracownikami. Urządzenie zapewnia łączność na dystansie 1-3 km (w zależności od ukształtowania terenu). Jego zasilanie to tylko 3 baterie alkaliczne AAA.

Radiotelefon UBZ-LJ8 posiada 8 niezależnych kanałów simpleksowych w paśmie radiowym PMR oraz ergonomiczną budowę. Analogicznie jak popularny kiedyś radiotelefon TK3301 oraz obecny Kenwood TK3501 czy PKT23 – UBZ-LJ8 posiada wszystkie walory techniczne takie jak wytrzymała obudowa, odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz uderzenia czy upadki.

 

Kenwood UBZ-LJ8 znajduje zastosowanie w zakładach przemysłowych, hipermarketach, agencjach ochrony, biurach, służbach porządkowych oraz w magazynach i halach produkcyjnych. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest darmowa i bezpieczna łączność i co najważniejsze – MAŁE WYMIARY.

Radiotelefon UBZ-LJ8 dostarczany jest w fabrycznym uposażeniu:

  • radiotelefon
  • zaczep

Opcjonalnie do radiotelefonu można dokupić ładowarkę biurkową UBC-4 oraz zestaw akumulatorów UPB-2.

Zbuduj swoją darmową sieć radiową wykorzystując Kenwood TK3501 – czytaj więcej.

Promocyjna cena Kenwood PMR UBZ-LJ8 tylko w FHU Netpol – 447,15 zl netto (550,00 zł brutto)

Zobacz promocje na PMR Kenwood TK-3501

Promocja Kenwood TK3501 PMR

Kenwood TK3501 FHU Netpol Bytom

Cena w naszej firmie to 447,15 zl netto (550,00 zł brutto)
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ten produkt Negocjuj i zaproponuj swoją cenę