Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 36, tel.: 601 309 712

Współpraca

Jeżeli szukasz firmy, która nie tylko pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie w zakresie łączności radiowej, dostarczy urządzenia, ale również je zaprogramuje i uruchomi oraz zapewni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny? To jesteś teraz we właściwym miejscu …..

 

  • Skontaktuj się z nami telefonicznie (601-309-712 ) lub mailowo (netpol@fhu-netpol.pl) i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach
  • Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Przedstawimy ofertę. Doradzimy i przygotujemy darmową wycenę bez zobowiązań
  • Istnieje możliwość przeprowadzenia testów łączności na wskazanym przez Ciebie miejscu, terenie, tak abyś mógł sam przekonać się o trafności podjętej decyzji i sprawdzić parametry oferowanego sprzętu radiowego
  • Abyś mógł na spokojnie przemyśleć swoją decyzję, pełną ofertę wraz z ceną i opisem wyślemy do Ciebie mailem.
  • Jeśli warunki będą Ci odpowiadały, ustalimy termin realizacji zlecenia.
  • Przyjedziemy w wyznaczone miejsce, szybko i perfekcyjnie uruchomimy i skonfigurujemy urządzenia, dbając o to, by pozostawić po sobie idealny porządek.
  • W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i radę. Zapewnimy Ci również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  • Ty zyskujesz komfort w Twojej firmie i zapewnienie profesjonalnej komunikacji radiowej, my z kolei zyskujemy kolejnego zadowolonego klienta.
  • Pamiętaj, że prawidłowa komunikacja pomiędzy pracownikami firmy to podstawa lepszej efektywności pracy, lepszej wydajności a tym samym zwiększenie produktywności.

Nasza dewiza to profesjonalne podejście do Klienta w oparciu o najlepsze urządzenia radiowe na rynku.
Niezawodne i markowe urządzenia radiowe

W naszej firmie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i profesjonalne marki, takie jak Kenwood, Nexedge, Motorola, Hytera, Entel, Peltor 3M, President Cb czy Midland CB. Producenci są obecni na rynku radiokomunikacyjnym już od dekad a ich produktom zaufały miliony zadowolonych Klientów. Przekonaj się i TY!!!

 

Współpraca z fachowcami

Do pracy podchodzimy z pasją ale i również z absolutnym profesjonalizmem. Załoga FHU Netpol to technicy i handlowcy specjalizujący się w radiokomunikacji, posiadający merytoryczną wiedzę, uprawnienia i zaświadczenia o ukończonych kursach i szkoleniach organizowanych przez partnerskie firmy.

 

Pomoc w każdej sytuacji

Żadne urządzenie radiowe czy system nie ma przed nami tajemni. Dla naszej ekipy serwisowej nie ma też usterki nie do usunięcia. Rozległa wiedza techniczna i fachowe umiejętności to efekt licznych szkoleń organizowanych przez firmy Kenwood, Motorola, Nexedge, Hytera.

 

Serwis to podstawa działalności i zaufania

Cały czas jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Doradzamy przy wyborze urządzeń czy całego systemu radiowego a na etapie montażu jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde wezwanie techniczne.

 

Wszystko w jednym miejscu

W naszej firmie działamy kompleksowo. U nas zamówisz i kupisz urządzenie radiowe, zaprogramujesz je i nawet dostaniesz ekipę techniczno-montażową jeżeli jest to wymagane, wezwiesz technika serwisanta… i  o nic nie musisz się martwić.

 

Oferta szyta na miarę

U nas to Ty jesteś najważniejszy. Spotkamy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu, przygotujemy niezobowiązującą ofertę z wyceną i doradzimy w szczegółach. Możemy Ci zaproponować ofertę kompleksową, obejmującą zakup, montaż i serwis lub też jeden z jej elementów.

 

Nasza firma jest Twoim partnerem. Zbuduj z nami swoją sieć radiową.

Postaw na profesjonalizm i niezawodną łączność radiową z firmą FHU Netpol Bytom.

 

FHU Netpol